Zambie

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Zambie

Nemovitosti na prodej v Zambie

Zambie se nachází v jižní Africe. Na severu sousedí Demokratická republika Kongo, na severovýchodě Tanzanie, na východě Malawi, na jih Mozambik, Zimbabwe, Botswana a Namibie a na západ Angola nemá Zambie přístup k moře. Hlavní město je Lusaka.

Máte-li zájem o investice do nemovitosti na prodej v Zambii, je to pozitivní moment. Trh s nemovitostmi v Zambii má díky politické stabilitě země pozitivní a rostoucí trend.

Zvýhodnění této situace ovlivňuje také geografickou polohu země.

Hlavní město Lusaka je rostoucí obchodní centrum, je to jedno z nejlepších míst, kde si můžete koupit nemovitost k prodeji v Zambii s poměrně širokým výběrem a různými typy nemovitostí.

Po hlavním městě mohou zájemci o investice do nemovitostí na prodej v Zambii navštívit Kitwe, třetí největší město v Zambii, které vděčí za svůj majetek těžbě mědi.

Nepodceňujte nabídku nemovitostí k prodeji, která se nachází ve městě Ndola, důležité železniční a silniční křižovatce Zambie.

Livingstone je malé městečko, kde najdete více moderních nemovitostí k prodeji v Zambii vzhledem k jeho blízkosti k mezinárodnímu letišti Harryho Mwanga Nkumbula.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 34091

Prodat Zemědělská půda, Zambie, Lusaka, Lusaka, chilanga

1,401,215.47CZK
Prodat
Zemědělská půda

28000 m²
2.8 hektarové panenské pozemky v oblasti chilanga v blízkosti výzkumného střediska Mount Makulu, oproti továrně Lafarge Cement. Cena usd60,000 neg.
Cod. 17908

Prodat Jiné (Obyvání), Zambie, Lusaka, Lusaka, Plot 2400, Phase 2, Ndeke Village, Lusaka

7,006,077.35CZK
Prodat
Jiné (Obyvání)

600 m²
Dvougenerační (dva byty) rezidenční nemovitost
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB